Navigace:Speed

Speed


Pozvánka: Brno Circuit Inline 2012

 V neděli 14.10. proběhne na Masarykově okruhu v Brně už 4. ročník týmového závodu na bruslích, Brno Circuit Inline 2012. Půjde o štafetový závod týmů, v každém týmu může být 3–5 jezdců, kteří se na trati budou střídat. Zatím je přihlášeno zhruba 30 týmů z Česka, Slovenska, Polska a Švýcarska, ale tento počet ještě není konečný. Tradičně je vypsána i kategorie jednotlivců a novinkou je kategorie dvojic. Závod je otevřený pro veřejnost, je vypsána i kategorie firemních týmů, kde půjde hlavně o utužení kolektivu a ojedinělý zážitek.

Slavnostní otevření areálu v Českém údolí již v pátek 15.4.2011

Vedení centrálního obvodu a města Plzně spolu s významnými českými sportovci již tento pátek 15. dubna 2011 slavnostně otevřou sportovně-kulturní multifunkční areál v Českém údolí.

Brno Circuit Inline zve na Masarykův okruh. Podruhé!

Pět hodin kroužení po brněnském Masarykově okruhu. Rychlost, vytrvalost, touha zvítězit. Závod jako každý jiný, chtělo by se říct, ale jeden rozdíl tu oproti těm ostatním je. Zatímco všechny víkendy v letošním roce Masarykův okruh ovládalo burácení motorů a pach benzínu, v neděli sedmnáctého října to bude jiné. O vítězství se ve vytrvalostním závodě utkají týmy in-line bruslařů. Už podruhé...

Pozvánka: Orlice Up!

Na bruslích do kopce? V horách? Skoro 30 kilometrů? To snad není možný...
Ale ano, 25. září si podobnou taškařici můžete vyzkoušet při třetím ročníku „Orlice-Up!“ na oblíbeném Šerlichu. Sejdeme se na parkovišti v tomto horském sedle, odvezeme vás autobusem dolů z kopce na start jízdy a pak už si budete moci vychutnat jízdu podél řeky, pastvin, horských chalup a sjezdovek až k cíli na Šerlichu, který je v téměř tisícimetrové výšce...

Fotogalerie: Brno Inline Grand Prix 2010

Přinášíme pár fotografií ze závodů Brno Inline Grand Prix 2010. Fotografie jsou ze sprintu na 150 m a z maratónu.

Pozvánka: Brno Inline Grand Prix 2010

Opět po roce se v sobotu 14. 8. 2010 na brněnském výstavišti sejde česká bruslařská špička, aby se utkala v boji o mistrovský titul v maratónské trati (42 km) a také o body v Českomoravském poháru. Na akci byly pozvány i naše úspěšné olympioničky Martina Sáblíková, Kateřina Novotná a Karolína Erbanová, které se v minulých letech závodů účastnily.

Kromě mistrovského maratónu pro zdatné sportovce budou na programu závody i pro fitness jezdce (10 km) a děti (500 m, 2 km a 4 km). Diváci budou také moci shlédnout jistě opět velice dramatický závod Českého poháru handbike na 22km trati. Dalším atraktivním a ojedinělým lákadlem budou Inline sprinty na 150 m.

Nejbrutálnější in-line akce v ČR - Výjezd na Zvičinu!

Už máte dost rovných hlaďounkých stezek? Nechce se vám jezdit sem tam po autostrádě, kde jediným adrenalinem je otočka do protisměru, nebo spára zalepená měkkým asfaltem? Vemte brusle, či kolo a přijeďte 15. května do Dvora Králové nad Labem! Máme pro vás chuťovku, na kterou vaše nohy a plíce jen tak nezapomenou! Rozhodli jsme se totiž bruslaře „zničit“ brutálním výstupem na Zvičinu - nejkrásnější a nejvyšší horu Podkrkonoší.

Brno Circuit Inline 2009

Užijte si atmosféru jedinečného závodu a změřte síly s náročným profilem trati. Projeďte si celý závodní okruh, na který se jindy na bruslích nedostanete. Pobavte se a utužte partu na jediném týmovém inline závodě ve Střední Evropě.

Délka závodu je 5 hodin. Jde o vytrvalostní závod týmů, které jedou štafetovým způsobem (vždy jeden závodník na trati). Maximální velikost týmu je 5 jezdců. Je možné se libovolně střídat, minimálně však po ujetí jednoho okruhu a to pouze v určeném prostoru.

Černošická míle a desetimíle bez favoritů

 O2 InLine CUP 2009 uskutečnil svůj předposlední závod letošní série tuto sobotu 5. září v Černošicích.
Závody se konaly bez vedoucího jezdce průběžného pořadí Českomoravského poháru - Vojtěcha Drasticha. Rovněž vítězka 5 předchozích závodů (mimo Stromovku) Renáta Karabová na startu chyběla.
Česká lyžařka Šárka Záhrobská se setkala se svými fanoušky, herečka Šárka Ullrichová si „dala“ Černošickou míli...

O2 InLine CUP 2009 pokračuje na Šumavě časovkou

Po skoro dvouměsíčních prázdninách vstupuje letošní O2 InLine CUP do své druhé půlky.
Na Šumavě přejedou jezdci v rámci závodu „Stožecká brusle“, součásti seriálu inlinových závodů, až 9 vlakových přejezdů.
Kromě inline bruslařů na startu i kolečkové lyže a inlinisté s holemi.
Letošní seriál O2 InLine CUP 2009 vstupuje šumavským závodem do své druhé půlky. Jedinou neděli seriálu (pozn. sedm ostatních závodů se jede vždy v sobotním termínu) 16. srpna 2009 se sejdou závodníci ve Stožci, aby překonali trasy o délce 1, 3, 8 a 16 kilometrů. Závod je stejně jako všechny ostatní podniky série O2 InLine CUP 2009 otevřený pro sportující veřejnost a přihlásit se může každý, kdo rád bruslí a sportuje...

Poslední komentáře