Navigace:Čtenáři čtenářům

Čtenáři čtenářům


Autor:marbaZveřejněno:05 Březen 2012

Naši registrovaní uživatelé mají od nynějška možnost sami vytvářet články o nových inline trasách a také pozvánky na inline akce. Nemusíte již čekat na to, až si tyto informace v redakci seženeme sami (pokud si je vůbec seženeme) nebo nás o nich informovat emailem a doufat, že informace brzy zpracujeme a zveřejníme.

Co musíte udělat pro publikování informací na serveru Inline-Online.cz? V prvé řadě se musíte zaregistrovat. Například tak, že v horní nabídce kliknete na položku "Názory" a následně vyberete "Přihlášení". Objeví se formulář pro zadání Vašich přihlašovacích údajů, ale také položka "Vytvořit nový účet", kde se můžete poprvé zaregistrovat.

Kvůli častým snahám o registraci "podnikatelů", kteží chtějí na našem serveru zveřejňovat spam, jsou po registraci vaše přihlašovací údaje neaktivní a aktivaci provedem ručně v redakci (většinou nejpozději do druhého dne).

Po přihlášení uvidíte v pravém sloupci odkaz "Vytvořit obsah". Pokud na něj kliknete, můžete si následně vybrat, zda chcete psát článek o nové inline trase ("Terén") nebo sportovní akci ("Událost"). Po napsání textu odešlete článek ke kontrole tlačítkem "Uložit". Redakce serveru Vaše informace zkontroluje a opraví případné chyby. Možná, že budete poté požádání o případné doplnění údajů nebo ilustračních fotografíí. Po schválení článku v redakci pak bude vydán pokyn ke zveřejnění.

Věříme, že tuto možnost uvítáte a že povede k rychlejšímu a většímu informování o nových trasách a akcích. Těšíme se na tuto formu spolupráce a doufáme, že ji budete hodně využívat.

Tagy

Poslední komentáře