Navigace:Přijďte na INVEX Inline Grand Prix 2005

Přijďte na INVEX Inline Grand Prix 2005


Autor:marbaZveřejněno:29 Srpen 2005

Už jen pár dní zbývá do brněnské inline akce nazvané INVEX Inline Grand Prix 2005. Jedná se o inline půlmaraton a 4 km závod pro elitní i rekreační jezdce. Pro děti je přichystán závod na 800 a 400 metrů...

Logo závodu INVEX Inline Grand Prix 2005

Už jen pár dní zbývá do brněnské inline akce nazvané INVEX Inline Grand Prix 2005. Jedná se o inline půlmaratón a4 km závod pro elitní i rekreační jezdce. Pro děti je přichystán závod na 800 a 400 metrů. Závody se konají v neděli 4.9.2005 od 14.00 v areálu brněnského výstaviště.

Kromě vlastních závodů je pro všechny příchozí přichystán další atraktivní program. Se svou freestylovou exhibicí vystoupí skvělá slovenská bruslařka Lenka Buchcarová, která předvede své umění ve třech disciplínách: FreeStyle Slalom, Roller Dance a Speed Slalom. Tím také uvede soutěž ve slalomu o cenu brněnského Rádia Krokodýl, které se může zúčastnit naprosto každý příchozí.

Pro bruslaře začátečníky, kteří se na závody přijdou podívat na jízdu těch zkušenějších jezdců, bude připravena škola bruslení (zajišťuje agentura SportovniKurzy.cz) a půjčovna bruslí RollerBlade (zajišťuje firma HeliaSport). V půjčovně si půjčíte ty správně padnoucí brusle a hned vedle ve školičce bruslení Vás naučí základům bruslení, ale třeba i pokročilejší dovednosti. Takže pokud špatně držíte rovnováhu, pokud máte potíže s brzděním, pokud neumíte jezdit pozadu či slalom na jedné noze, zúčastněte se kurzů v naší školičce bruslení. Všechny kurzy jsou pochopitelně zcela zdarma!

Půjčovna bruslí je připravena i pro návštěvníky, kteří už bruslit umí a chtějí si jen na vlastní kůži vyzkoušet jízdu na nějakých jiných a lepších bruslích.

Závody jsou určeny i pro rekreační jezdce, tedy i pro obyčejné lidi, kteří mají prostě radost z jízdy na bruslích a zvládnou ujet na bruslích 4 nebo 21 km! Pokud si tedy chcete zajet jeden z inline závodů, můžete se zaregistrovat až na místě, nejpozději však jednu hodinu před začátkem daného závodu. Při registraci je nutno zaplatit startovné 20,- až 100,- Kč dle kategorie. U závodu na 4 a 21 km je nutno ještě složit vratnou zálohu 200,- Kč na zapůjčení čipu, kterým se bude měřit čas vaší jízdy.

Občerstvení pro návštěvníky a závodníky je zajištěno.

Propozice, online přihlášku, mapu závodního okruhu a mnoho dalších informací najdete na stránkách závodu na adrese
http://www.inline-online.cz/bvvinline/.

Přijďte se pobavit! Těšíme se na Vás!

Brněnské výstaviště - Pavilon Z
Brněnské výstaviště - Pavilon Z

Freestyle exhibice Lenky Buchcarové
Freestyle exhibice Lenky Buchcarové

Kurzy bruslení pro začátečníky i pokročilé
Kurzy bruslení pro začátečníky i pokročilé SportovniKurzy.cz

Poslední komentáře