Navigace:Fotogalerie: Instruktorský kurs, Malá Morávka

Fotogalerie: Instruktorský kurs, Malá Morávka


Autor:marbaZveřejněno:12 Červen 2006

Je to již třetí rok, co opavská sportovní agentura Sportovnikurzy.cz pořádá speciální kurs "Instruktor inline bruslení" pro zájemce o získání instruktorské licence. Tradičně se kursy konají v pěkné vesničce Malá Morávka jen pár kilometrů od nejvyšší moravské hory Praděd...

Je to již třetí rok, co opavská sportovní agentura www.sportovnikurzy.cz pořádá speciální kurs "Instruktor inline bruslení" pro zájemce o získání instruktorské licence. Tradičně se kursy konají v pěkné vesničce Malá Morávka jen pár kilometrů od nejvyšší moravské hory Praděd.

Letošní kurs se konal v době od 31.5. do 4.6.2006 a účastníci byli ubytování v luxusní horské chatě Kopřivná. Kromě skvělého ubytování, velké společenské místnosti, baru a jídelny s dobrou kuchyní se přímo u chaty nachází tři hřiště s asfaltovým povrchem, na kterých probíhala výuka. K výuce bylo také využíváno velké záchytné parkoviště na jižním okraji obce. Jeden deštivý den probíhala výuka ve sportovních halách v nedalekém Bruntále. Poblíž chaty se také nachází veliká louka, na které si přišli na své vyznavači kitingu (krotitelé řiditelných draků).

Každý účastník kursu první den obdržel novou knihu "Jak dokonale zvládnout inline bruslení", kterou napsali dva z týmu instruktorů (Jiří Reichert a Jan Krejčíř). V průběhu kursu pak byli účastníci prakticky seznamování s metodickými řadami výuky inline bruslení tak, jak jsou popsány v knize. Kromě "běžného" bruslení byla letos vyučována novinka: freestyle slalom a tanec na bruslích pod vedením Lenky Buchcárové. V sobotu večer 3.6.2006 se velká část frekventantů kursu zúčastnila opavské noční jízdy městem.

Kvůli velkému zájmu o tento kurs museli organizátoři vypsat na letošní podzim ještě jeden instruktorský kurs. Bližší informace najdete na stránkách www.sportovnikurzy.cz.

Autoři fotografií: Marek Blaha a Petr Sýkora

 

Poslední komentáře