Navigace:První podvečerní jízda v Brně již v sobotu 14.6.2008!!!

První podvečerní jízda v Brně již v sobotu 14.6.2008!!!


Autor:marbaZveřejněno:12 Červen 2008

Dobrá zpráva pro všechny brněnské bruslaře! Jednou měsíčně se budete moci bezpečně projet i jinde, než na cyklostezce v Komárově a legálně vyrazíte do ulic. Jízdy městem na bruslích budou zahájeny v sobotu 14. 6. 2008 u nákupního centra Královo Pole. Čeká vás hromadná projížďka městem, a tedy jedinečná příležitost projet si místa, která normálně patří autům. Trasa v délce cca 12 km je navržena tak, aby vyhovovala i začínajícím bruslařům. Přijďte si to vyzkoušet a zažít zase něco nového. Těšíme se na společné setkání na bruslích!

Charakteristika akce:

Hromadná jízda městem na kolečkových bruslích pro širokou veřejnost, jede se pohromadě ve skupině po předem stanovené trase, není to závod.

Místo konání:

Start je u OC Královo Pole, odtud se jede po určené trase, která tvoří okruh, cíl je na stejném místě.

Termín:

Každou druhou sobotu v měsíci, tj.
14. června, sraz v 17,30, start jízdy v 18 hodin
12. července, čas bude na tomto místě upřesněn
9. srpna, čas bude na tomto místě upřesněn
13. září, čas bude na tomto místě upřesněn

Bezpečnostní pokyny:

Každý účastník je povinen dbát o svou osobní bezpečnost. Za tímto účelem je povinen používat chrániče zápěstí, kolen a loktů, povinná je pro všechny účastníky helma. Během jízdy jsou účastníci jízdy povinni dodržovat pravidla silničního provozu a dbát pokynů příslušníků Policie ČR, Městské policie a pořadatelů. Během jízdy jedou účastníci ve skupině, není povoleno předjíždět čelo skupiny, ani zaostávat za jejím chvostem. Všichni účastníci se účastní jízdy na vlastní nebezpečí, pořadatel nenese žádnou odpovědnost za škody vzniklé účastníkům během jízdy nebo v souvislosti s ní. Během jízdy bude zajištěna přítomnost lékaře a sanitního vozu. Jízda se koná za každého počasí, účastníci jízdy jsou povinni nepřeceňovat své síly a schopnosti a přizpůsobit způsob jízdy stavu vozovky.

Počasí:

Jízda se koná za každého počasí.

Poplatky:

Účast na akci je pro účastníky zdarma.

Trasa:

Parkoviště NC Tesco Královo Pole – Sportovní – Drobného - park Lužánky – nám.28.října – Příkop – Bratislavská – Koliště – Dornych - Úzká - Uhelná - Opuštěná - Poříčí - Křídlovická – Nové sady – Úzká - Dornych - Koliště – Lidická – Lužánecká – Drobného – Sportovní – parkoviště NC Tesco Královo Pole.

Tato trasa je prověřená a pro bruslaře dobře sjízdná. Jediným problematickým místem jsou přejezdy tramvajových kolejí, kterým se však nevyhneme. Další trasy postupně prověřujeme.

Organizátoři:

Sportovní inline klub BLACK ICE, škola bruslení Be Inline, agentura VERTIGO.CZ a Fakulta sportovních studií Masarykovy univerzity. Akci podporuje magistrát města Brna, Kancelář Brno-Zdravé město a rádio Krokodýl.

Informace a kontakt:

Sportovní klub Black Ice,
michal.hrazdira@brno-inline.cz.

Odkazy na některé další jízdy městem u nás i v zahraničí:

http://www.pardubicenabruslich.cz/
http://www.sportovnikurzy.cz/blade-nights-opava.html
http://www.bratislava-inline.sk/
http://www.t-n-s.de/
http://www.pari-roller.com/

Tento článek byl převzat ze serveru www.brno-inline.cz.

 

 

Tagy

Poslední komentáře