Navigace:Zlín - Lužkovice

Zlín - Lužkovice


Autor:marbaZveřejněno:28 Březen 2009

Oblast:

Česká republika - Zlínský kraj - Zlín

Obec:

Zlín

Délka:

3 km

Typ:

cyklostezka

Tvar:

cesta (tam i zpět po stejné trase)

Povrch:

3

Provoz:

3

Popis:

Trasa Zlín - Bartošova čtvrť - Lužkovice o délce cca 3 km s příjemně hladkým živičným povrchem a nepatrným převýšením vede po břehu řeky Dřevnice k nově vybudované průmyslové zóně a podél zahrádkářské kolonie. Trasa začíná ve Zlíně na konečné trolejbusu č. 2 (Bartošova čtvrt u sběrných surovin). Přibližně třetina trasy vede po místní komunikaci, která vede do průmyslové zóny. Možnost občerstvení uprostřed trasy v restauraci Přístav.

Přístup:

Trasa začíná ve Zlíně na konečné trolejbusu č. 2 (Bartošova čtvrt u sběrných surovin). Končí na okraji obce Lužkovice na východním okraji Zlína.

Plus:

Minus:

V oblasti průmyslové zóny je frekventovaná doprava. Bruslení se zde nedoporučuje!

Tipy:

Poznámka:

Mapa:

Fotogalerie:

Trasa se dá protáhnout, pokračovat od konečné trolejbusu č.2 Bartošova čtvt i na druhou stranu (30m po silnici a pak doleva kde vás to pak navede)kolem zdravotní školy a dojet až k dopravnímu podniku.Dopravní podnik se dál múže objet po silnici asi 100m a přes most na druhou stanu řeky Dřevnice kde začíná stezka kolem řeky až k hospodě U Máců.Asi v polovině trasy se dá odbočit kolem říčky Januštice a pokračovat směrem na Lešnou ale je tam asi 500m zámkové dlažby.Tak se dá natáhnout tato stezka asi 5x

Poslední komentáře