Navigace:Trasy / Česká republika / Karlovarský kraj

Karlovarský kraj


Habartov - Boden

V roce 2009 vybudovaná asfaltová inline stezka, která je tvořena dvěma spojenými okruhy. Okruh A měří 1,8 km a okruh B má 1,35 km. V budoucnu bude vybudováno napojení na síť cyklostezek. Inline okruh vede okolo vodní plochy Boden.

Aš — Háj

Inline stezka kolem nového sportovního a rekreačního areálu Háj. Ovál s příčkou (osmička). Velké bezplatné parkoviště přímo v areálu. Dokonalý povrch, čisté prostředí, široká trať, skvělé výhledy, výrazné, ale bezpečné sjezdy a stoupání, zázemí pro další sporty k dispozici. Pro vysloveně rekreační bruslení je to snad trochu krátká trať, ale vzhledem k výškové a směrové rozmanitosti jen tak neomrzí.

Františkovy Lázně (lázeňský park)

Cesta lázeňským parkem v trase mikrovláčku Milano — Amerika s větvemi k fotbalovému hřišti a parkovišti Jih a k autokempu Jadran. Hladký asfalt, naprosto ploché, v celé délce v lese nebo parku pod vzrostlými stromy, slabý provoz (zvláště v západní části), jeden konec ve městě, druhý u jezera (a minizoo).

Karlovy Vary - koupaliště Rolava

Karlovy Vary: ke koupališti Rolava. Asfaltové kolečko s malým převýšení kolem rybníka.  Vybavení: koupaliště, občerstvení, dětské hřiště, (prolézačky, houpačky aj.), lezecká stěna 3,5 x 20 m, tenis, 2x hřiště na volejbal, 6 x dráha na petanque.

Slapany - Egerteich

Rovný kvalitní asfalt. Na německé straně naprosto dokonalý. 

Koupaliště Vítkov

Kolem koupaliště Vítkov vzniká asfaltová cyklostezka, která je protažená až do města.  

Průmyslová zóna Ostrov

Průmyslová zóna v Ostrově vedle silnice č. 13 z Karlových Varů vpravo. Nově vystavěná průmyslová zóna zatím bez zástavby. 

Poslední komentáře