Navigace:Akce

Akce


Pozvánka: Brno Circuit Inline 2012

 V neděli 14.10. proběhne na Masarykově okruhu v Brně už 4. ročník týmového závodu na bruslích, Brno Circuit Inline 2012. Půjde o štafetový závod týmů, v každém týmu může být 3–5 jezdců, kteří se na trati budou střídat. Zatím je přihlášeno zhruba 30 týmů z Česka, Slovenska, Polska a Švýcarska, ale tento počet ještě není konečný. Tradičně je vypsána i kategorie jednotlivců a novinkou je kategorie dvojic. Závod je otevřený pro veřejnost, je vypsána i kategorie firemních týmů, kde půjde hlavně o utužení kolektivu a ojedinělý zážitek.

Brno: Olympia park se otevírá 22.5.2010

Sportovní areál u brněnského nákupního centra Olympia je již hotov a v sobotu 22. 5. 2010 bude konečně slavnostně otevřen. Bruslaři již od jara netrpělivě okukují novou inline dráhu a touží se po ní sklouznout. A nyní se konečně dočkají. Dráha je dle oficiálních informací dlouhá 1,3 km (i když my jsme v zimě naměřili jen 920 m) a 3,5 m široká. A je opravdu určena jen bruslařům, protože cyklisti na ní budou mít vjezd zakázán.

Při slavnostním otevírání si na dráze asi příliš nezasportujete a trénink budete muset odložit až na dobu, kdy tu bude méně husto. Zato však bude v areálu probíhat bohatý kulturní a společenský program. Oficiální otevření je plánováno na 14. hodinu. S touto akcí bude tentokrát spojená i tradiční inline jízda městem Brnem. Výjimečně nebude vedena po ulicích města, ale přiveze bruslaře po cyklostezce kolem řeky Svratky na zmiňované slavnostní otevření Olympia parku.

Poslední komentáře