Navigace:Osm okolo Olešné

Osm okolo Olešné


Autor:marbaZveřejněno:02 Červen 2011

Datum:04.06.2011
Vzdálenost:8 km
Místo:Frýdek-Místek
Pořadatel:Sportplex.cz
Web:http://www.sportplex.cz/aktuality-ap/osm-okolo-olesne.html
E-mail:sportplex@sportplex.cz
 

 1. Ročník in line jízdy. Ujeďte 4.6.2011 8 km okolo Olešné a překonejme dohromady český rekord!

 

Registrace na sportplex@sportplex.cz

Více informací nalezete ZDE

 

OSM OKOLO OLEŠNÉ aneb osm kilometrů kolem přehrady Olešná na osmi kolečkách in-line bruslí

4. června 2011Pijďte si zabruslit dne 4. června okolo přehrady Olešná! 1. ročník in line jízdy Osm okolo Olešné!

Registrace 12:00 - 13:00 Aquapak Olešná

Start 13:30 přehrada Olešná

Na trase v délce 8 kilometrů (start před hrází přehrady vedle budovy Povodí Odry, cíl u Aquaparku Olešná) bude provedena hromadná jízda maximálně 800 in-line bruslařů, kteří budou na trať vpuštěni po 50 osobách v 30 sekundových intervalech. Cílem je v rámci jízdy překonat český rekord nejvíce in line bruslařů s helmou! Zapomeňte na každodenní starosti a vyjeďte si dobrou náladu. Každý oficiální startující musí před zahájením jízdy a získáním startovního čísla podepsat prohlášení a zaplatit poplatek 20 korun. Jako motivaci k oficiálnímu zapojení obdrží každý účastník certifikát a slevu na vstup do Aquaparku Olešná právě ve výši registrace.  Akce se vzhledem k bezpečnosti uskuteční pouze za suchého počasí, tzn. bez deště a bez mokrého povrchu cyklostezky. Pro ostatní veřejnost (tzn. bez in-line bruslí) bude po dobu trvání jízdy z bezpečnostních důvodů celá trasa uzavřena. 

V případě, ž si chcete před in-line jízdou ušetřit čas, můžete se u nás předregistrovat přes internet na e-mailu: sportplex@sportplex.cz. Do předmětu zprávy uveďte REGISTRACE OOO. Další text: jméno, příjmení a datum narození.

Každý zájemce o účast v jízdě musí před startem bruslařské in-line jízdy podepsat registrační listinu. Svým podpisem v registrační listině stvrzuje svůj souhlas s následujícími Podmínkami účasti a obdrží startovní číslo, čímž se stává účastníkem jízdy. Bez podpisu na registrační listině před startem in-line jízdy (dne 4. června 2011 od 11:30 do 13:00) neobdrží zájemci o účast v jízdě startovní číslo. Bez startovního čísla není in-line bruslař na trati považován za oficiálního účastníka, tudíž není zahrnut do pokusu o překonání českého rekordu a nemůže získat výhody plynoucí z účasti v jízdě.In-line bruslařská jízda (dále jen Jízda) je pořádána pro zábavu a motivaci k bezpečnému aktivnímu pohybu. Jízda není v žádném případě závodem. Chovejte se na trati s vědomím tohoto a dodržujte následující podmínky. V případě porušení Podmínek účastníkem nebude umožněn start nebo může být předčasně ukončena jízda účastníka.  PODMÍNKY ÚČASTI
1. Na start nebudou vpuštěni účastníci BEZ OCHRANNÉ PŘILBY, účastníci bez ochranné přilby na trati budou z Jízdy vykázáni. Chrániče kloubů doporučujeme všem účastníkům.

2. Jízdy se mohou účastnit pouze osoby věku 6 let a starší.

3. Osoba mladší 15 let se může účastnit Jízdy pouze v doprovodu jedné osoby starší 18 let, která za ní přebírá zodpovědnost po celou dobu jízdy a podepíše registrační listinu.

4. Každý zájemce o účast v Jízdě musí před podpisem registrační listiny předložit doklad s údajem o datu narození (osoby mladší 15 let např. průkaz ZP)

5. Zájemce o účast se stává oficiálním účastníkem podpisem prezenční listiny a převzetím startovního čísla.

6. Jízdy se nemohou z důvodu bezpečnosti zúčastnit osoby mladší 6 let, bruslaři s kočárky nebo jinými předměty ohrožujícím své okolí. Na start nebudou vpuštěni bruslaři se zvířaty.

7. Podpisem registrační listiny prohlašuje účastník akce Osm okolo Olešné, případně jeho zákonný zástupce, že se Jízdy účastní na vlastní nebezpečí a pokud mu vznikne při této akci jakákoliv škoda na zdraví , či majetku, bere na vědomí, že za ni organizátor akce nenese žádnou odpovědnost.

8. Každý, kdo zadává o sobě údaje v rámci registrace akci Osm okolo Oešné, uděluje tímto výslovný souhlas dle § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, k tomu, že tyto údaje budou v rámci potřeb zveřejněny, tj. zpřístupněny předem neomezenému okruhu lidí. Každý, kdo zadává o sobě jakékoli údaje v rámci registrace na akci Osm okolo Olešné, si je vědom možnosti, že k jím zadaným údajům mohou mít přístup i osoby z jiných států a je s tím srozuměn. Nikdo není oprávněn, organizátory akce Osm okolo Olešné nevyjímaje, manipulovat s údaji za účelem svého vlastního obohacení nebo zisku. Organizátoři akce Osm okolo Olešné nesou odpovědnost za pravdivost a přesnost osobních údajů zadaných pomocí registrační listiny, ani za případné zásahy třetích osob do těchto údajů. Podpisem registrační listiny prohlašuji, že jsem byl před začátkem akce náležitě poučen a že souhlasím s PODMÍNKAMI ÚČASTI. 5 ZÁSAD BEZPEČNÉ IN-LINE JÍZDY 1. Vždy se drž vpravo!

2. Ber ohled na druhé - rychlejší má přednost, pomalejší si zaslouží ohleduplnost.

3. Předjíždíte-li, dejte o sobě vědět („Jedu zleva!").

4. Při jízdě do kopce neomezujte ostatní svým stylem jízdy.

 

 

Tagy

Poslední komentáře