Navigace:Jízdy městem Brnem (Olympia Park)

Jízdy městem Brnem (Olympia Park)


Autor:marbaZveřejněno:19 Květen 2010

Datum:22.05.2010
Vzdálenost:
Místo:Brno
Pořadatel:Sportovní klub BLACK ICE
Web:http://www.brno-inline.cz/jizdy-mestem
E-mail:info[zavinac]brno-inline.cz
 

Charakteristika akce:
Hromadná jízda městem na kolečkových bruslích pro širokou veřejnost, jede se pohromadě ve skupině po předem stanovené trase, není to závod.
Tato jízda je věnována slavnostnímu otevření Olympia Parku. Pojede se od ulice Rennéské po cyklostezce k nově vybudované inline dráze u OC Olympia.
Bezpečnostní pokyny:
Každý účastník je povinen dbát o svou osobní bezpečnost. Za tímto účelem je doporučeno používat přilbu, chrániče zápěstí, kolen a loktů. Pro všechny účastníky do 15 let je přilba povinná. Během jízdy jsou účastníci jízdy povinni dodržovat pravidla silničního provozu a dbát pokynů příslušníků Městské policie Brno a pořadatelů, jedou ve skupině, není povoleno předjíždět čelo skupiny, ani zaostávat za jejím koncem. Všichni účastníci se účastní jízdy na vlastní nebezpečí, jsou povinni nepřeceňovat své síly a schopnosti, a přizpůsobit způsob jízdy stavu vozovky. Pořadatel nenese žádnou odpovědnost za škody vzniklé účastníkům během jízdy nebo v souvislosti s ní. Během jízdy bude zajištěna přítomnost lékaře a sanitního vozuJízda úplných začátečníků není možná, peloton musí být kompaktní.
Počasí:
Jízda se koná za každého počasí.
Poplatky:
Účast na akci je pro účastníky zdarma.
 
 

Poslední komentáře