Navigace:Druhá jízda Brnem již v sobotu 16. května 2009

Druhá jízda Brnem již v sobotu 16. května 2009


Autor:marbaZveřejněno:13 Květen 2009

Termín i trasa druhé Jízdy městem na bruslích jsou potvrzeny! Vyjíždí se v sobotu 16. května z parkoviště u supermarketu Lídl na ulici Řípská v Brno–Slatině a pokračuje se na ulici Tuřanka, Průmyslová, Švédské valy, skrz Černovickou terasu opět na ulici Tuřanka, Průmyslová a zpět po Olomoucké na parkoviště před Lídlem. Sraz bude nejpozději v 17:30 hodin, odjezd přesně v 18:00 hodin. V místě startu a cíle bude zajištěn program pro malé děti a všechny ostatní, kteří se jízdy nezúčastní.

Trasa:
start = parkoviště u supermarketu Lídl na ulici Řípská [A] – křižovatka ulic Řípská a Tuřanka [B] – křižovatka ulic Tuřanka a Průmyslová [C] – křižovatka ulic Průmyslová a Švédké valy [D] – křižovatka ulic Švédké valy a Ericha Roučky [E] – průjezd zkrz Černovickou terasu [F,G] až na ulici Tuřanka [H] – křižovatka ulic Tuřanka a Průmyslová [C] – stále po ulici Průmyslová na křižovatku s ulicí Olomoucká [I] – křižovatka ulic Olomoucká a Řípská [J] – parkoviště u supermarketu Lídl na ulici Řípská [A] = cíl

Checkpointy:
Na těchto místech se průvod bruslařů zastaví a první počkají na poslední:

 1. křižovatka ulic Řípská a Tuřanka [B]
 2. křižovatka ulic Tuřanka a Průmyslová (jen první průjezd) [C]
 3. křižovatka ulic Průmyslová a Švédké valy [D]
 4. výjezd z Černovické terasy na ulici Tuřanka [H]
 5. křižovatka ulic Průmyslová a Olomoucká [I]

Charakteristika akce:
Hromadná jízda městem na kolečkových bruslích pro širokou veřejnost, jede se pohromadě ve skupině po předem stanovené trase, není to závod.

Připojte se k nám na Facebooku!
Připojte se ke skupině na Facebooku
Jízdy městem Brnem na bruslích

Termíny jízd v roce 2009:

 • 18. dubna – POTVRZENO
 • 16. května – POTVRZENO
 • 20. června
 • 18. července
 • 22. srpna
 • 19. září – akce v rámci Týdne mobility – POTVRZENO
 • 3. října – akce v rámci Brněnských dnů pro zdraví – POTVRZENO

Místo a trasa se vždy upřesní až před jízdou.

Upozornění: 
Jízda začátečníků není možná, peloton musí být kompaktní!

Bezpečnostní pokyny:
Každý účastník je povinen dbát o svou osobní bezpečnost. Za tímto účelem je doporučeno používat přilbu, chrániče zápěstí, kolen a loktů. Pro všechny účastníky do 15 let je přilba povinná. Během jízdy jsou účastníci jízdy povinni dodržovat pravidla silničního provozu a dbát pokynů příslušníků Policie ČR, Městské policie a pořadatelů. Během jízdy jedou účastníci ve skupině, není povoleno předjíždět čelo skupiny, ani zaostávat za jejím chvostem. Všichni účastníci se účastní jízdy na vlastní nebezpečí, pořadatel nenese žádnou odpovědnost za škody vzniklé účastníkům během jízdy nebo v souvislosti s ní. Během jízdy bude zajištěna přítomnost lékaře a sanitního vozu. Jízda se koná za každého počasí, účastníci jízdy jsou povinni nepřeceňovat své síly a schopnosti a přizpůsobit způsob jízdy stavu vozovky.

Počasí:
Jízda se koná za každého počasí.

Poplatky:
Účast na akci je pro účastníky zdarma.

Pořadatel:
Sportovní inline klub BLACK ICE

Partneři akce:
Mediálním partnerem je rádio Krokodýl. Parnery akce je Škola bruslení, agentura VERTIGO.CZ a Fakulta sportovních studií Masarykovy univerzity. Akce probíhá pod záštitou 1. náměstka primátora MUDr. Daniela Rychnovského. Akci podporuje magistrát města BrnaKancelář Brno-Zdravé město a Městská policie Brno. Dalšími sponzory je tradičně Tenza a CK Kudrna.

Informace a kontakt:
Sportovní klub Black Ice,
michal.hrazdira@brno-inline.cz
http://www.brno-inline.cz/jizdymestem

Zpráva byla převzata z webu www.beinline.cz.

Tagy

Bylo to supééér, počasí nakonec vyšlo krásně, ale škoda, že byla tak malá účast! Kde jste byli všichni? Na muzejní noci? Ta se přeci dala zvládnout i potom! :o) Tak příště doufám v hojnějším počtu ahoooj! ;o)

Poslední komentáře