Navigace:Na brusle s cestovkou

Na brusle s cestovkou


Autor:marbaZveřejněno:02 Duben 2003

Některé zahraniční cestovní kanceláře již několik let pořádají speciální zájezdy pro inline bruslaře. Konečně se už i v České republice objevily firmy, které tento druh zájezdů pořádají.

Prozatím jsme zaregistrovali dvě. Jabloneckou firmu CK-Trip a dále pak Rapant a spol. ze Zlína.

Zlínská cestovka Rapant a spol. měla v nabídce na loňský rok inline zájezd na cyklostezku kolem slovenské části Dunaje spojený s návštěvou termálních lázní v Piešťanech. V současné době však na svém webu žádné zájezdy na brusle nenabízí (duben 2003).

Cestovní kancelář CK Trip pro letní sezónu roku 2003 připravila 2 zájezdy. Na prvním můžete ve dnech 6. a 7. června navštívit na bruslích Vídeň a objet si v noci centrum města po bulváru Ring Strasse, který je v nočních hodinách vyhrazen jen bruslařům. Další den pak budete moci vyzkoušet kvalitu asfaltových cyklostezek kolem Dunaje.

Druhý zájezd Vás koncem srpna 2003 zavede na švýcarskou skateline vedoucí z Lichtenštejnska přes Švýcarsko až do Německa. Na bruslích ujedete během 4 dnů 174 km po nádherné a dokonale vyasfaltované stezce.

bruslaři u Rýnských vodopádů

CK Trip ve svých reklamních materiálech informuje o tom, že tyto zájezdy hodlá pořádat i v dalších letech a že tak budete mít možnost projezdit na bruslích nejlepší terény v celé Evropě. Takže se máme na co těšit.

Znáte-li nějakou další cestovku, která podobné zájezdy pořádá nebo pokud jste tento druh zájezdu absolvovali, dejte nám vědět, rádi tyto informace zveřejníme.

 

Poslední komentáře