Navigace:Školy inline bruslení v ČR

Školy inline bruslení v ČR


Autor:marbaZveřejněno:16 Květen 2005

Máte chuť jezdit na bruslích, ale necítíte se na nich bezpečně? Už na bruslích něco umíte, ale rádi byste se naučili nějaké další dovednosti? Sháníte někoho, kdo by vás to konečně dobře naučil? Konečně se už i u nás začínají objevovat školy inline bruslení.

 Máte chuť jezdit na bruslích, ale necítíte se na nich bezpečně? Už na bruslích něco umíte, ale rádi byste se naučili nějaké další dovednosti? Sháníte někoho, kdo by vás to konečně dobře naučil?

 

Konečně se už i u nás začínají objevovat školy inline bruslení.

Zatím víme o třech, ale je možné, že se za čas nabídky kursů inline bruslení rozšíří. Pokud byste na nějaký další narazili, prosím, dejte nám vědět.

Stav k 20.6.2005


 

 

Petr Sýkora - Pardubice

www: www.webpark.cz/siky/

kontaktní osoba: Ing. Petr Sýkora

email: siky@centrum.cz

telefon: +420 - 732 150 167

ICQ#: 175589980

Popis:

Pardubický kvalifikovaný insdtruktor Petr Sýkora nabízí kurzy bruslení pro naprosté začátečníky i pro pokročilejší, kteří se chtějí v jízdě na bruslích zdokonalit. Nabízí individuální výuku ve smluveném termínu, skupinovou výuku ve víkendové škole bruslení a konzultace při výběru nových bruslí.

Kurzy se konají v Pardubicích na parkovišti na Lonkově ulici, případně i na pardubických stezkách. Je možno domluvit kurz i mimo Pardubice.

Cena za školení pro jednoho klienta je 150 Kč/hod, pro více klientů ve skupině 100,- Kč/hod. Víkendová škola bruslení stojí 500,- Kč.


 

SportovniKurzy.cz

www: www.sportovnikurzy.cz

kontaktní osoba: Mgr. Jiří Reichert

email: jiri.reichert@fpf.slu.cz

telefon: +420 - 777 615 688

Popis: Sportovně-vzdělávací agentura, která funguje již desátým rokem. Agentura nabízí vzdělávací a licenční kurzy pro rozličné sporty (samozřejmě inline bruslení, ale také lyžování, snowboarding, carving, vodní turistika, cyklistika). Tyto kursy jsou určeny především zájemcům o instruktorskou licenci, tedy pro ty, kteří by chtěli tyto sporty dále vyučovat.

Letos však agentura přišla s novinkou. Nabízí výuku inline bruslení, která je určena "normálním lidem", kteří se prostě chtějí naučit či zdokonalit v jízdě na inline bruslích. Školení jsou pořádána v šesti moravských městech ( OstravaOpava,OlomoucZlínKrnovPříbor). Jedná se o třídenní kursy, vždy po čtyřech hodinách výuky (celkem tedy 12 hodin výuky). V kursu je možno se naučit vše od základů bruslení až po pokročilou jízdu (základy jízdy vpřed, brzdění, zatáčení, jízda vzad, slalom, sjezd). Výuka je vedena zábavnou a bezpečnou formou logicky navazujících cvičení. Vyzkoušet si můžete také lehké triky, soutěže a kolektivní hry.

Zúčastnit se mohou děti od šesti let (do deseti let v doprovodu osoby starší patnácti let), dospělí bez omezení, začátečníci, mírně i více pokročilí. Pokud nemáte inline brusle nebo chrániče, agentura vám zajistí zapůjčení. Pro zájemce ze vzdálenějších míst je možno zajistit ubytování na studentských kolejích.

Cena za tyto kursy je vskutku lidová. Za všech 12 hodin výuky v kursu zaplatíte pouhých 490,- Kč.


 

Telemark-Czech

www: www.telemark-czech.cz

kontaktní osoba: Patrik Mayer

email: patrik@telemark-czech.cz

telefon: +420 - 777 072 734

Popis: Telemark-Czech je pražské sdružení, které nabízí kurs kondičního bruslení na "bruslostezce" poblíž Káraného (20 km od Prahy). Jedná se o program zaměřený na zlepšení kondice, zesílení hýžďových a stehenních svalů a spalování kalorií. Pod vedením instruktora se seznámíte se základy bruslení, ale i s pokročilejší technikou jízdy, s bezpečností při jízdě, se strečinkem, vyzkoušíte si své dovednosti při různých hrách a soutěžích. Trénink obsahuje dva delší bloky intenzivního kondičního bruslení. Kompletní potřebné vybavení vám firma zapůjčí. Program je určen jak pro větší skupiny, tak i pro jednotlivce. Minimální počet osob v kursu je 4. Cena kursu pro jednu osobu je 500,- Kč (včetně dopravy z Prahy do Káraného a zpět). Celková doba trvání včetně dopravy je 3 až 4 hodiny (150 minut aktivního programu).

Dále firma provozuje půjčovnu bruslí s opravnou a školu inline bruslení v Praze 6 na Ladronce. Výuka bruslení se přizpůsobuje potřebám a zkušenostem frekventantů. V nabídce jsou kursy pro začátečníky, pro pokročilé či kondiční trénink. Ceny za hodinu školení se pohybují od 150,- Kč/osoba (skupiny 3-8 osob) do 390,- Kč/osoba (individuální výuka). Při objednávce vícehodinového kursu jsou hodinové sazby nižší. Například 8 hodinová výuka ve skupině 3-8 osob stojí 860,-Kč/osoba.

 

Poslední komentáře