Navigace:Pozvánka na plzeňský Den na kolečkách

Pozvánka na plzeňský Den na kolečkách


Autor:marbaZveřejněno:10 Květen 2006

Další akce Českomoravského poháru Windows Vista se bude konat v neděli 14. 5. 2006 na bruslařském okruhuNa Lopatárně v Plzni. Akce je určena pro všechny bruslařské nadšence - rekreační, fitness, speed bruslaře i děti. Kdo nechce závodit, nemusí. Hlavní je svézt se s ostatními a užít si to.

Další akce Českomoravského poháru Windows Vista se bude konat v neděli 14. 5. 2006na bruslařském okruhu Na Lopatárně v Plzni. Akce je určena pro všechny bruslařské nadšence - rekreační, fitness, speed bruslaře i děti. Kdo nechce závodit, nemusí. Hlavní je svézt se s ostatními a užít si to.

Trať bude vedena po asfaltovém oválu kolem sportovišť v uzavřeném sportovním areálu SKP Rapid Na Lopatárně. Na trati je malé převýšení s mírným výjezdem a sjezdem. Asfalt je kvalitní bez nerovností, spár a děr.

Pojede se závod na 21 km, hobby závod na 10 km, dětský závod na 1 km a mimo závody bude trať otevřena pro bruslení veřejnosti. Na žádost závodníků bude navíc zorganizován speciální sprint na 1,1 km. V rámci akce se také pojede několik závodů v jízdě na koloběžkách.

Více informací, podrobné propozice a online přihlášku najdete na stránkách www.inlajn.cz.

Poslední komentáře