Navigace:Pozvánka na Brno Inline Grand Prix 2006

Pozvánka na Brno Inline Grand Prix 2006


Autor:marbaZveřejněno:05 Červenec 2006

Již jen necelé dva měsíce nás dělí od startu 2. ročníku inline závodu, který se koná v pěkném areálu brněnského výstaviště. V sobotu 2. září 2006 budou moci na 2km okruhu, který prochází celým výstavním areálem, změřit své síly bruslaři všech věkových kategoriích. Připraveny jsou kratší tratě pro mladší závodníky (500 m, 2 km, 4 km), dále pak "desítka" a půlmaraton pro závodníky starší.


závodníci na startu půlmaratonu

 Již jen necelé dva měsíce nás dělí od startu 2. ročníku inline závodu, který se koná v pěkném areálu brněnského výstaviště. V sobotu 2. září 2006 budou moci na 2km okruhu, který prochází celým výstavním areálem, změřit své síly bruslaři všech věkových kategoriích. Připraveny jsou kratší tratě pro mladší závodníky (500 m, 2 km, 4 km), dále pak "desítka" a půlmaraton pro závodníky starší. K účasti v závodech jsou zváni jak zkušení bruslaři, tak i bruslařští "hobíci", kteří mají chuť si vyzkoušet vzrušující atmosféru závodu.

nejmenší závodníci

Pro ty, kteří si na závod zatím netroufnou, bude připravena nesoutěžní jízda v délce 4 km. Hendikepovaní sportovci pak změří své síly v handbike půlmaratonu. Závod na 10 km a půlmaraton je započítáván do celkové klasifikaceČeskomoravského poháru Windows Vista 2006.

Na vítěze v soutěžních závodech čekají hodnotné věcné ceny a na vítěze půlmaratonu dokonce atraktivní finanční odměny. V rámci půlmaratonu budou navíc samostatně vyhodnoceni první 3 čeští závodníci, kteří budou odměněni věcnými cenami. Celková hodnota finančních a věcných odměn letos činí 60.000,- Kč.

vedoucí skupinka závodníků při půlmaratonu

Loňského závodu se zúčastnilo přes 250 závodníků včetně několika skvělých bruslařů z Rakouska a Polska. Vítězové půlmaratonu v mužské i ženské kategorii byli právě bruslaři z Rakouska. Letos máme přislíbenou účast početnější skupiny rakouských závodníků, takže doufáme, že závod bude ještě kvalitnější.

Návštěvníkům bude k dispozici půjčovna inline bruslí Rollerblade a prodej ložisek SKF (firma HeliaSport) a škola inline bruslení pro začátečníky i pokročilé (sportovní agentura Sportovnikurzy.cz). V doprovodném programu vystoupí skvělá bruslařka a "inlajnová" tanečnice Lenka Buchcárová (Freestyle slalom, Speed Slalom a Roller Dance).

skupina instruktorů inline školy s Lenkou Buchcárovou

Webové stránky závodu najdete na adrese http://www.inline-online.cz/bvvinline/, kde se můžete seznámit s podrobnými propozicemi, online zaregistrovat (nejpozději do 24.8.2006), prohlédnout si mapu okruhu i výsledky, fotogalerii a televizní zpravodajství z loňského závodu (sekce "Ke stažení").

Těšíme se na Vaši účast!

Tagy

Poslední komentáře