Navigace:Prostějovský sportovní den

Prostějovský sportovní den

Autor:marbaZveřejněno:10 Květen 2006

V neděli 7. 5. 2006 se v Prostějově konal velice pěkný závod pro milovníky inline bruslení. Organizátoři z klubu Adrenalinsport a Dukly Prostějov připravili závodní okruh o délce 1.100 m na novém tzv. severním obslužném obchvatu Prostějova s kvalitním a hladkým asfaltem. Délky závodních tratí byly závislé na startovních kategoriích.
Počasí se vydařilo a jediné, na co si mohli závodníci stěžovat, byl docela silný vítr, který (dle neúprosného Murphyho zákona) foukal stále proti. Tři nejrychlejší závodníci v kategorii byli vždy odměněni diplomy a věcnými cenami. Vítězové pak byli navíc obdarováni poháry a letem horkovzdušným balónem. Ceny vítězům předával osobně starosta Prostějova Ing. Jan Tesař. Na závěr akce byla předvedena ukázka pilotáže motorového padáku a seskok parašutistů.

Sportovní den v Prostějově se vydařil. Škoda jen, že se nezúčastnilo více závodníků. Doufejme, že se zde na příští podobné akci na podzim tohoto roku objeví další mladí bruslaři, kteří se odváží změřit si své síly na tomto pěkném závodním okruhu.