Navigace:Inline dráha Kladno

Inline dráha Kladno


Autor:marbaZveřejněno:28 Březen 2009

Oblast:

Česká republika - Středočeský kraj - Kladno

Obec:

Kladno

Délka:

560 m

Typ:

dráha

Tvar:

ovál

Povrch:

1

Provoz:

2

Popis:

Pro obyvatele a návštěvníky Kladna byla vystavěna nová in-line dráha. V areálu Městského stadionu Sletiště byl v průběhu dubna roku 2006 vybudován asfaltový okruh dlouhý 560 metrů vyhrazený pouze in-line bruslařům. Jízda na této trase je povolena pouze v jednom směru. Využívání tohoto sportoviště s velice hladkým povrchem je bezplatné. Milovníkům jízdy na kolečkových bruslích je in-line dráha k dispozici každý den od 6.00 hodin do 22.00 hodin. Díky osvětlení po celé délce tratě mohou zájemci o tento sport bruslit i ve večerních hodinách. Webové stránky dráhy najdete na adrese http://www.inline-draha.cz/.

Přístup:

Plus:

Minus:

Tipy:

Poznámka:

Mapa:

Fotogalerie:

Pro ilustraci atmosféry jednoho z populárních závodů na tomto okruhu, přikládám video (je delší, ale druhou polovinu můžete vynechat, tam už je jen vyhlašování výsledků)..
Video na YouTube

Dráha na kladenském Sletišti je kvalitní a v hezkém prostředí.
Blbé je, že až na dva náznaky pravých zatáček je to pořád doleva a protože jsou šipky nastříkané na zemi a stupidní transparenty o bezpečnosti nad drahou obráceny jedním směrem, asi se povinný směr nikdy nestřídá.
Občerstvení, lavečky, pokoukání na koně, záchody, povrch, vedle bazén, všechno je skvělé. Závody tam musejí být fajn. Kondiční ježdění skoro taky - až na ten jeden směr. Na rekreační ježdění jinam. Krátké a stereotypní.

Poslední komentáře