Navigace:Mimoňské lesy (1)

Mimoňské lesy (1)


Autor:marbaZveřejněno:25 Březen 2009

Oblast:

Česká republika - Liberecký kraj - Česká Lípa

Obec:

Mimoň

Délka:

5,5 km

Typ:

cesta lesem

Tvar:

cesta (tam i zpět po stejné trase)

Povrch:

1

Provoz:

1

Popis:

Lesní silnička v mimoňských lesích. Začíná u hájovny Trojzubec a prochází lesy až k silnici č. 268, která spojuje Mimoň s Kuřivody. Na trase minimální převýšení do 20 m a pouze jeden výraznější kopec. Žádná možnost občerstvení.

Přístup:

Autem po silnici č. 270 z Mimoně na Doksy. Asi 1,5 km za obcí Hradčany u hájovny Trojzubec začíná stezka vlevo na lesní cestě za závorou. U hájovny je velké parkoviště. GPS: N50.60333 E14.71745

Plus:

bezvadný povrch po celé trase a minimální provoz,trasa celá lesem

Minus:

žádné občerstvení

Tipy:

Poznámka:

Mapa:


Zobrazit místo Mimoňské lesy na větší mapě

Fotogalerie:

Před rokem jsem zaslal k této trase fotografie, které byly zveřejněny, prosím webmatera o info, kde jsou nebo zda má smysl sem posílat fotky (mám aktuálně několik ze Stožce)

Uf, uf. Fotky jsou. Ale převodem na nový redakční systém se ledacos poztrácelo a zatím to přidávám pozvolna. Ale na přímý impulz, přímá reakce. Fotky jsem vypátral, doplnil a ještě přidal mapku. Díky za jakékoliv podobné impulzy. 

Je to slušná trať, vadil mi na pár místech písek přes cestu, a není tam jediná lavička na sezení, ale nic lepšího, si myslím, v tuto chvíli v kraji nemáme (dokud nedokončej stezku na Varhany :-) ) Není to jen rovinka, ale je tam několik sjezdů. Doporučuju.

Bezvadná trasa.

Poslední komentáře