Navigace:Karlovy Vary - koupaliště Rolava

Karlovy Vary - koupaliště Rolava


Autor:marbaZveřejněno:23 Březen 2009

Oblast:

Česká republika - Karlovarský kraj - Karlovy Vary

Obec:

Karlovy Vary

Délka:

1,1 km

Typ:

Tvar:

ovál

Povrch:

1

Provoz:

5

Popis:

Karlovy Vary: ke koupališti Rolava. Asfaltové kolečko s malým převýšení kolem rybníka.  Vybavení: koupaliště, občerstvení, dětské hřiště, (prolézačky, houpačky aj.), lezecká stěna 3,5 x 20 m, tenis, 2x hřiště na volejbal, 6 x dráha na petanque.

Přístup:

Autobusem č.12 z města, jinak autem na velké parkoviště u marketu.

Plus:

Povrch, prostředí, občerstvení.

Minus:

Asi na cca 20 m písek na cestě z dětského hřiště, za dobrého počasí příliš mnoho lidí, Pozor na kachny na stezce :-) ! Zvýšený pohyb dětí po trase je také nebezpečný. Jezděte na bruslích ohleduplně.

Tipy:

Ráno do 9 hodin zde není ani noha (brusle). Dobré je to třeba od 6 hodin ráno. Kachny jsou pomalé, děti ještě spí a těch pár slimáků se dá lehce objet:-).

Poznámka:

Mapa:

Fotogalerie:

na podporu bruslení nám do dráhy zabudovali čtyři krásné retardéry. fakt super.

Právě jsem se tam asi před hoďkou pěkně vymázla :-(

Minulý rok jsme začali jezdit na bruslích,tak že jsme záčátečníci,ale chytlo nás to(:-).Ty retardéry nás taky nemile překvapily.Vím,že je to nemožné,ale dvě dráhy by byly super.Jedna pro bruslaře,druhá pro procházky z kočárkama ajn.je to docela nebezpečné!

Přesně tak, přišla jsem na Rolavu po dlouhé době, takže nic netušíc na to najela, a teď si dezinfikuju koleno (neměla jsem samozřejmě chrániče). Zorganizovala bych nějakou akci za úpravu bez retardérů!

Poslední komentáře